top of page
PXL_20211130_081531590_3.jpg

נעים להכיר!

היי! אני שיר, והיעוד שלי הוא להיות צינור של אור.

אין דבר שמסב לי יותר סיפוק  מללמוד תכנים מרחיבי תודעה ולהעביר אותם הלאה בבהירות אל מי שיכול להיעזר בהם כדי לשפר את חווית המציאות שלו על הכדור שלנו.

אני אמא לשניים ובת זוג לאחד, ובתשע השנים האחרונות גרה עם משפחתי בסיאטל, וושינגטון, ארה"ב.

מסע הקריירה שלי התחיל בטכניון, בלימודי הנדסה ביוכימית. עם סיום הלימודים היה לי ברור שאני רוצה לקום בבוקר לעבודה כדי לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר. ככה מצאתי את דרכי לעבוד בחברות תרופות ומכשור רפואי (ואפילו בבנק הזרע של סיאטל!).  

הפיתוח התודעתי תמיד היה דומיננטי בחיי. מתקופת הנעורים ריתקו אותי ספרי פסיכולוגיה, וספרים על מערכות יחסים, שינוי מציאות, ומדעי המח, וכל אלה לוו בחוויות החיים שלי ובהתנסות במדיטציות, בקורסים, ריטריטים וסדנאות, וכמובן עזרה משמעותית לאנשים בעזרת הרעיונות והכלים שלמדתי.

ב 2018 הרגשתי שהעיסוק שלי בפיתוח תודעתי לא יכול להשאר יותר רק ברקע. הרגשתי צורך להעביר את הידע והכלים שצברתי לעולם, אל אנשים שיכולים להפיק ממנו תועלת. הצורך הזה להעביר את הידע הלאה הניע את המוטיבציה ליצור תוכן, ולהתחיל ולעבוד עם יחידים וקבוצות. במקביל, הקלטתי את הפודקאסט "חיות רילוקיישן" יחד עם לימור שוורץ, שעוסק ב wellbeing  ברילוקיישן.

השנים עברו, הכלים השתכללו וההסמכות הצטברו וכיום אני מנחה לשינוי תודעתי, יוצרת תוכן ומנהלת קהילות דיגיטליות. אני עובדת עם יחידים וקבוצות ליצירת מציאות מיטיבה.

בתהליכים שאני מנחה אנשים פוגשים את עצמם, את מי שהם באמת, ולומדים לפתח רוך, אהבה וחמלה עצמית שעוזרים להם לצאת מהתקיעות ולקבל הכוונה מבפנים, וכך חווים התגברות על מחסומים והצלחה בקריירה/מערכות יחסים, פיתוח הרגלים מיטיבים, שקט נפשי ועוד.

PXL_20210811_000553849.jpg
PXL_20210721_210929534.jpg
book-3387071_1920.jpg

על הבלוג

למה התחלתי את הבלוג הזה?

אחרי עשר שנים של הנדסה ומתוכן שלוש שנים של עיסוק כפול (גם מהנדסת וגם מנחה לשינוי תודעתי, פודקאסטרית ומנהלת קהילות), יצאתי לעצמאות.

מיד הבנתי שאני צריכה פרויקט! גדול! בכל זאת, צריך למלא ריק של משרה מלאה איכשהו, וככה מבלי לחשוב יותר מידי הכרזתי ברשתות החברתיות שאני הולכת לקרוא 100 ספרי התפתחות אישית השנה ולשתף בתובנות ושאלתי מי רוצה לקרוא. במילים אחרות, זרקתי את התיק מעבר לגדר ולא הותרתי לעצמי ברירה אלא לטפס.

באותה נקודת זמן לא היה לי מושג איך אני הולכת לעשות את זה, או לאן הפרויקט הזה יקח אותי, ואם הוא בכלל באמת יעניין מישהו, אבל ידעתי שדברים שבאים מהבטן מובילים למקומות הנכונים, ולכן יצאתי לדרך.

ההיענות היתה יוצאת דופן. קיבלתי מאות פניות, הודעות נרגשות, עידוד ואהבה.

התכנים הועלו בתחילה בקהילת לבנדר התפתחות אישית שהפכה להיות מקור אור בפני עצמו (אם אתם עדיין לא שם, אתם מוזמנים להצטרף ולהווכח בעצמכם), אבל כעבור מספר חודשים החלטתי להקים את הבלוג הזה, שיהווה בית קבוע ויציב עבור התכנים.

 

התכנים של הפרויקט מרוכזים בתגית "שיר וספר", ולצידם תכנים נוספים מרחיבי תודעה נוספים וסיפורים מחיי האישיים.

 

מה אפשר למצוא פה ולמי זה מיועד?

בבלוג תוכלו למצוא מגוון רעיונות, כלים מעשיים ותרגילים לשיפור חווית המציאות שלכם, ולהתחבר עוד קצת פנימה, למי שאתם באמת.

התכנים בבלוג מתבססים על פסיכולוגיה, רעיונות רוחניים מהבודהיזם, מהיהדות וממקורות נוספים, מדעי המח, סיפורים מעוררי השראה של אנשים שעשו את ה"בלתי יאמן", NLP ותחומים שכנים, כלכלה התנהגותית ואפילו נגיעות פילוסופיה. התאוריות והרעיונות מובאים מנקודת מבט סקרנית ויומיומית שעוזרת לחבר בין התיאוריה לפרקטיקה ולכל הפחות להעלות חיוך או להפיל אסימון, ולכל היותר לשנות חיים לטובה.

הבלוג מיועד לנשים וגברים שמתעניינים בהתפתחות אישית ורוצים ורוצים לשפר את החוויה שלהם על הכדור הזה צעד אחר צעד.

התכנים בבלוג מגוונים ונוגעים בנושאים כמו הכרת תודה, עבודה עם מחשבות, מדיטציה, ניהול זמן ואנרגיה, דימוי עצמי, עבודה עם תת מודע, דמיון מודרך, איזון רגשי, סדר וארגון ועוד.

כל אלה נודעו לתמוך באיזון פנימי וחיבור ולשפר את מצב מערכות היחסים, הקריירה, ושביעות הרצון מהחיים.

bottom of page